/  

Про «Е»

1. Я прочитала в Інтернеті, що деякі добавки «Е», які містяться в препараті, небезпечні для здоров'я. Чи правда це?

Дійсно, в Інтернеті є багато інформації про можливу шкідливість добавок з літерою «Е». У зв'язку з цим ми вважаємо за необхідне дати наступні роз'яснення:
- В Інтернеті є сайти з різним ступенем правдивості інформації. Нам важко коментувати інформацію про шкідливість допоміжних речовин, розміщених на різних сайтах.
- Маркування харчових допоміжних речовин літерою "Е" означає, що дана добавка пройшла реєстрацію в Європейському союзі і підтверджує, що вона відповідають критеріям, визначеним у специфікаціях JECFA - Об'єднаного експертного комітету Всесвітньої Організації Охорони здоров'я з харчових добавок. ВООЗ і її підрозділи, включаючи JECFA, є авторитетними міжнародними організаціями, рекомендаціями яких користуються країни Європейського союзу при допуску добавок "Е" на на свою територію.
- Склад лікарських засобів Сперко Україна, як і будь-яких інших лікарських засобів, що продаються на території України, контролюються Державним фармакологічним центром України при реєстрації. Якщо препарат не зареєстрований в Україні, жодна аптека не має права його продавати. Державний фармакологічний центр не зможе зареєструвати лікарський препарат, якщо в ньому містяться небезпечні для життя і здоров'я компоненти.
- Таким чином, Ви можете застосовувати препарат відповідно до призначення лікаря згідно інструкції для застосування.Задати питання

ПІБ*
E-mail*
Запитання*
Препарат
 
Введіть символи з картинки*
 

Система Orphus