/  

Еротекс

1. Чи правда, що ефірні масла, що входять до складу свічок Еротекс, є афродизіаками і покращують чоловічу потенцію?

Такі чутки дійсно ходять, але наукового підтвердження цих даних немає. Все залежить від Вашого внутрішнього настрою.

2. Якщо свічки "Еротекс" розтанули від спеки, а потім в холодильнику або під холодною водою затверділи, їх можна використовувати? Чи їх контрацептивна здатність порушилась?

Теоретично з головною діючою речовиною — хлоридом бензалконію — нічого статися не могло. Але, оскільки умови зберігання Еротексу були порушені, краще не ризикувати і використовувати презерватив, або ж свічки Еротекс, які не піддавалися впливу високих температур.
Якщо у Вас побоювання щодо зберігання Еротексу в дорозі, то можете бути впевнені що Ви знайдете Еротекс в аптеці за місцем Вашого прибуття. Так як свічки Еротекс присутні у 85% аптек на території України та Республіки Білорусь.

3. Якщо жінка завагітніла але ще не знає про це і при цьому використовує Еротекс - це не викличе вад розвитку у плоду?

За результатами досліджень в лабораторних умовах, а також при дослідженнях на тваринах виявлялась несприятлива дія на плід при системному впливі бензалконію хлориду (діюча речовина більшості сперміцидних свічок, у тому числі і Еротексу). Системний вплив виникає при всмоктуванні речовини в кров. Оскільки при вагінальному застосуванні свічок Еротекс всмоктування бензалконію хлориду практично дорівнює "0", то ймовірність впливу діючої речовини на плід також дуже мала. За результатами численних практичних спостережень лікарів акушерів-гінекологів більш ніж за 10 років, в таких випадках рекомендується зберігати вагітність, оскільки не спостерігалося негативних побічних впливів на плід, що також знайшло своє відображення в інструкції для медичного застосування свічок Еротекс, де дозволяється їх застосування під час вагітності. Однак остаточне рішення ви можете прийняти спільно з лікарем після комплексного обстеження стану здоров'я та перебігу вагітності.Задати питання

ПІБ*
E-mail*
Запитання*
Препарат
 
Введіть символи з картинки*
 

Система Orphus