/  

Кардонат підвищує адаптацію підлітків при заняттях спортом

У спорті хорошого результату досягає той, хто прагне до мети і багато тренується з самого дитинства. Але щоб не «згоріти» на тренуваннях і не підірвати надмірними стресовими навантаженнями здоров'я, потрібно вміти відновлювати витрачені сили. Це особливо важливо для дітей і підлітків. Лікарям і батькам необхідно знати, що застосування препарату Кардонат у спорті сприяє підвищенню адаптації до навантажень.
У підлітковому віці завершується розвиток скелету, відбувається гормональна і нервово-психічна перебудова організму, в цей час особливо чутливі нервова, імунна та серцево-судинна системи.
Інтенсивні фізичні і психічні навантаження без відновлення сил послаблюють здоров'я!
Саме здоров'я, а не кількість грамот, медалей, кубків та інших нагород — найважливіша цінність у житті кожної людини! Бережіть здоров’я! Якщо через інтенсивні занятття спортом ваша дитина швидко втомлюється, стала частіше хворіти на застуду, гірше вчиться, страждають його розумова і загальна працездатність, — варто подумати про те, що «такий спорт нам не потрібен!».
Здоров'я важливіше медалей!
Постарайтеся знайти баланс між навантаженнями і відпочинком, забезпечте юному спортсмену достатню можливість відпочити та відновити витрачені сили, і загроза послаблення здоров'я зникне.

Як відновлювати сили після занять спортом?
Для людини найважливіше джерело енергії — їжа. У раціоні здорової людини обов'язково повинні міститись вода, вуглеводи, білки і, звичайно ж, вітаміни та мікроелементи. Спортсменам з високою витратою енергії, правильне харчування надзвичайно важливе! Поряд з натуральними вітамінами і мінералами в період інтенсивних навантажень їм також рекомендована фармакологічна підтримка: наприклад, такими препаратами, як Кардонат. У його складі L-карнітин, лізин та активні форми вітамінів В1, В6, В12.
Амінокислота карнітин заслуговує окремого схвалення. Карнітин добре допомагає клітинам організму виробляти додаткову енергію. Тому його часто рекомендують застосовувати в тих випадках, коли людина виснажений, знаходиться в тривалому стресі і гостро має потребу в енергетичній підживлення.
L-карнитин (основний компонент Кардоната) — дуже важлива для обміну речовин амінокислота. Карнітин забезпечує м'язову тканину потужною і тривалої енергією:
— підвищує витривалість;
— полегшує біль у м'язах після фізичних навантажень;
— після тренування зберігає в організмі більше запасів амінокислот, необхідних для синтезу білків і росту м'язів;
— покращує функцію серця, дихання та постачання клітин киснем;
— підсилює імунітет, сприяє зростанню сили і м'язової маси.

Кардонат допоможе досягти набагато більше!
Амінокислота лізин бере участь у синтезі карнітину в організмі. Лізин сприяє зміцненню кісткової тканини, швидкому загоєнню ран і травм, активізує імунний захист.
Коферменти вітамінів В1, В6, В12 є активними формами ферментів, які полегшують протікання біохімічних реакцій. Вміст цих коферментів в Кардонаті покриває добову потребу для організму.
Кофермент вітаміну В1 (кокарбоксилаза) — допомагає зняти напруження серцевої і нервової систем.
Кофермент вітаміну В6 (піридоксин) — як і вітамін В6 (тільки швидше) стимулює обмін речовин, синтезує фермент, що бере участь у переробці амінокислот, регулює засвоєння білка.
Кофермент вітаміну В12 (кобамамід) — стимулює кровотворення в кістковому мозку і активує згортання крові.
Всі ці елементи, зібрані разом, — відмінний засіб для підвищення адаптації молодого організму!

Як застосовувати Кардонат?
Дорослим і дітям старше 15 років Кардонат призначають по 1 капсулі 2-3 рази на день, до або після їжі.
Дітям у віці 5-15 років призначають по 1 капсулі 2 рази на день.

Застосування Кардонату в спорті.
Дослідження, які були проведені із застосуванням Кардонату на базі Національного університету фізкультури і спорту (м. Київ), показали, що його можна рекомендувати для корекції і усунення фізичного і розумового перенапруження в спорті.
1. Застосування Кардоната під час тренування легкоатлетів 14-19 років, особливо у бігунів на середні дистанції, поліпшило показники роботи серцево-судинної системи під час навантаження і прискорило відновлення стартових показників організму.
2. У 16-18 літніх баскетболістів застосування Кардоната показало підвищення працездатності та ігровий витривалості, а кількість простудних захворювань у гравців зменшилася на третину.
3. Найбільший позитивний ефект застосування Кардоната спостерігався у юних боксерів 12-16 та 18-21 років. Результати показали об'єктивне збільшення спеціальної витривалості і ефективності відновлювальних процесів у спортсменів різного віку та кваліфікації.
Кардонат — не допінговий засіб з доброю переносимістю.
Помітили помилку? Виділіть необхідний текст з помилкою і натисніть Ctrl+EnterСистема Orphus
Система Orphus